Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

WARDRIVER20.CBA.pl

Dział DownloadPobierz potrzebne i opcjonalne oprogramowanie

Backtrack 3 FINAL (liveCD/DVD | Linux)
19 czerwca zespół Remote-Exploit.org wydał trzecią odsłonę dystrybucji linuksowej BackTrack. To chyba jeden z najbardziej znanych Linuksów służących z jednej strony do przeprowadzania testów penetracyjnych w związku z czym niezwykle pomocy przy budowaniu zabezpieczeń dla sieci, z drugiej do wardrivingu, a więc włamywania się do owych sieci.
Pobieranie:
Wersja liveCD/DVD: Pobierz

backtrack 3 - logo


inSSIDer 2.0.7.0126 (PC | Windows)
inSSIDer to bezpłatny, niewielki i prosty w obsłudze program do skanowania pasma radiowego wykorzystywanego przez sieci bezprzewodowe (Wi-Fi). Główną motywacją autorów programu był fakt, że popularny wśród sieciowców skaner NetStumbler nie funkcjonuje już prawidłowo na nowszych systemach Windows Vista i Windows 7 oraz na 64-bitowej wersji Windows XP. inSSIDer kreowany jest więc na następcę NetStumblera. inSSIDer skanuje pasmo 2,4 GHz i 5 GHz wykorzystując natywne API systemu i wyświetla znalezione sieci wraz z ich podstawowymi danymi takimi jak SSID, adres MAC punktu dostępu, kanał, siła sygnału, RSSI, prędkość oraz rodzaj zabezpieczeń. Dane te mogą być użyteczne na przykład podczas ustalania najlepszego kanału dla nowej sieci bezprzewodowej lub badania przyczyny zakłóceń. Program współpracuje z większością odbiorników GPS, a znalezione sieci można później wyeksportować w formacie NS1 (używanym przez NetStumbler) oraz KML (używanym przez Google Earth).
Pobieranie:
Instalator Windows: Pobierz

inssider 2